Myślał, że umawia się z dzieckiem (TYLKO W GAZECIE)

  • 02.03.2021, 05:10
  • Leszek Wójtowicz
Myślał, że umawia się z dzieckiem (TYLKO W GAZECIE) Fot. Elusive Child Protection Unit Poland Do zatrzymania mężczyzny doszło 22 lutego w centrum Lublina.
Pytał: Rozebrałabyś się do naga przy mnie?

W centrum Lublina umówił się z 12-latką, ale zamiast niej na spotkanie przyszli łowcy pedofilów. Zatrzymali 28-latka z powiatu biłgorajskiego i przekazali go policji. Wobec podejrzanego o czyny pedofilskie zastosowano dozór policji. Trzeba będzie sprawdzić, czy mężczyzna jest poczytalny.

Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego chciał spotkać się z 12-latką, z którą miał rozmawiać przez popularny komunikator internetowy. Faktycznie w rolę dziewczynki wcielili się wolontariusze z grupy Elusive Child Protection Unit Poland (ECPU), która zajmuje się tropieniem i łapaniem pedofilów w całej Polsce. To właśnie podszywający się pod 12-latkę łowcy pedofilów zaaranżowali spotkanie i doprowadzili do obywatelskiego zatrzymania 28-latka. Działo się to 22 lutego w Lublinie.

Więcej szczegółów tej bulwersującej historii tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe