Gm. Skierbieszów: Kupowali koparkę i stracili pieniądze

  • 01.03.2021, 11:18
  • ak
Gm. Skierbieszów: Kupowali koparkę i stracili pieniądze Fot. policja.pl
Wysłali zaliczkę i wtedy okazało się, że z dostawą towaru jest problem. 36-latka z gminy Skierbieszów i jej mąż postanowili zrezygnować z zakupu koparko-ładowarki. Niestety, pieniądze nie zostały im zwrócone. A to spora suma.

Kobieta zgłosiła policji, że ofertę sprzedaży urządzenia znaleźli w internecie w grudniu. Za sprowadzenie koparko-ładowarki do Polski i dostawę mieli zapłacić 22 tys. zł.  Taką umowę zawarli z firmą handlującą sprzętem. Na początek wpłacili ponad 12 tys. zł. Resztę mieli przekazać później.

Po kilku dniach małżonkowie dowiedzieli się, że koparka utknęła na granicy i muszą wpłacić pozostałą kwotę, aby zamówienie zostało zrealizowane. To wzbudziło ich podejrzenia. Postanowili odstąpić od umowy. Sprzedawca obiecał zwrócić im pieniądze. Mijały tygodnie, a po pieniądzach nie było śladu. Kontakt z handlarzem się urwał.

Wyjaśnieniem sprawy zajmuje się teraz policja.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe