Telatyn: Jak minął rok? Podsumowanie działań KGW

  • 01.03.2021, 10:06
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Jak minął rok? Podsumowanie działań KGW Fot. UG Telatyn
W piątek, 26 lutego odbyło się Walne Zebranie Członków KGW Gminy Telatyn. Ze względu na panująca pandemię i liczne obostrzenia, w spotkaniu uczestniczyli jedynie przedstawiciele poszczególnych kół oraz wójt Dariusz Kozłowski i Ewelina Galant-Woźniak, opiekun KGW z ramienia Urzędu Gminy Telatyn.

Spotkanie otworzyła i powitała wszystkich obecnych Alicja Beń, przewodnicząca Gminnych Gospodyń Wiejskich. Delegaci poszczególnych kół przedstawili sprawozdania z działalności za 2020 rok. Wypracowano stanowisko w sprawie planów na bieżący, 2021 rok. W swiom wystąpieniu wójt Kozłowski w szczególny sposób podziękował wszystkim KGW za aktywną działalność i włączanie się we wszelkie gminne inicjatywy, zwłaszcza w tak trudnym czasie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe