Zamość: Dodaj książce skrzydeł - akcja Książnicy Zamojskiej

  • 01.03.2021, 09:39
  • Materiał nadesłany
Zamość: Dodaj książce skrzydeł - akcja Książnicy Zamojskiej Fot. pixabay.com
Książnica Zamojska zaprasza do udziału w 4-modułowym kursie on-line dla rodziców, promującym czytelnictwo wśród dzieci. Autorski program „Dodaj książce skrzydeł” opracowała Agata Korcz-Rozłowska.

Kurs skierowany jest do rodziców, którzy chcieliby zachęcić dzieci do czytania, a także tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o wpływie książek i czytania na rozwój dzieci.

Autorka programu i prowadząca kurs on-line ukończyła stosunki międzynarodowe, pracowała w korporacjach finansowych. Jest przedsiębiorcą, trenerem personalnym, pilotem wycieczek, animatorem, wielką miłośniczką książek, a prywatnie żoną i mamą czwórki dzieci.

Kurs będzie odbywał się w formie cotygodniowej dystrybucji materiałów poprzez email oraz cotygodniowej dystrybucji zadań i materiałów poprzez platformę classroom.

Zapisy i informacje poprzez email [email protected], na facebookowym proflilu autorki, także na profilu Książnicy Zamojskiej oraz pod nr tel.: 84 627 11 54 wew. 29.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe