Brawo Suchowiczteam! Wygrywały mecz za meczem

  • 01.03.2021, 06:00
  • ak
Brawo Suchowiczteam! Wygrywały mecz za meczem Fot. Suchowiczteam
Świetny występ zaliczyły w weekend młodziczki klubu Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej, startując w zawodach w hali MOSiR w Chełmie.

To był turniej przeprowadzony w formule bez prowadzenia klasyfikacji zespołowej i indywidualnej. Na boisku piłkarki Suchowiczteam rywalizowały z zawodniczkami Niedźwiadka Chełm, Perełki Lublin i Piątki Biała Podlaska.

Nasze dziewczęta wygrały pięć spotkań, a tylko jedno zremisowały. W zawodach strzeliły 31, a straciły zaledwie 11 bramek. Najwięcej goli, aż 15, ma na swoim koncie Wiktoria Poździk. Udany debiut w zespole zaliczyła Jagoda Mroczek, zdobywając jedną z bramek.

Skład Suchowiczteam: Marlena Sołtys, Oliwia Bzówka, Alicja Krępińska, Maja Koza, Wiktoria Poździk, Gabriela Bubiłek, Ada Kliszcz, Aleksandra Momot, Anna Wołoch, Natalia Tymura, Nicole Serafin i Jagoda Mroczek. Trenerem ekipy jest Tomasz Poździk.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe