Telatyn: Zaroiło się w gabinecie. Do wójta przyszły dzieci

  • 26.02.2021, 08:21
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Zaroiło się w gabinecie. Do wójta przyszły dzieci Fot. UG Telatyn
Takich wizyt się nie zapomina, więc wójt Telatyna Dariusz Kozłowski na pewno na długo zapamięta swoich gości, uczniów III klasy miejscowej podstawówki. Skąd ta wizyta w urzędzie?

Uczniowie kl. III Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego pod opieką Janiny Tuckiej uczestniczą w Ogólnopolskim Projekcie klas I-III Misiowe Podróże Po Polsce. W tego ramach projektu jeden z misiów - Miś Klara odwiedził Telatyn. Podczas podróży po gminie miś poznał najpiękniejsze jej zakątki.

W czwartek, 25 lutego wraz z klasą III i Janiną Tucką gościł u wójta Dariusza Kozłowskiego. Były rozmowy i wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grzegorz
Grzegorz 27.02.2021, 06:44
Widać że porządny gospodarz gabinecik czysty śliczne urządzony a co po sąsiedzku syf brudne krzesła komunę pamiętające i bałwan na nim tak wygląda ulhówek.

Pozostałe