Biłgoraj: Halowy turniej żaków wygrali zawodnicy z gm. Zamość

• 25.02.2021, 13:00
  • ak
Biłgoraj: Halowy turniej żaków wygrali zawodnicy z gm. Zamość Fot. Organizatorzy
Gryf Czerwoni Gmina Zamość z 12 punktami wygrał niedzielny (21 lutego) piłkarski turniej żaków (piłkarze z rocznika 2012 i młodsi) zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Na drugim miejscu uplasowała się ekipa z Gaudium Zamość (9 pkt.), a na trzecim gospodarze Football Academy Biłgoraj (6 pkt.). Poza podium uplasowały się drużyny Gryf Żółci Gmina Zamość oraz Omega Stary Zamość.

Dla wszystkich drużyn przygotowano puchary. Statuetkami wyróżniono też najlepszych graczy. Królem strzelców turnieju strzelając aż 14 goli został Aleksander Król. Tytuł najlepszego zawodnika zdobył Jaś Szpindor. Obaj grają w Gryfie.