Telatyn: Spotkanie z sołtysami

  • 25.02.2021, 14:14
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Spotkanie z sołtysami Fot. UG Telatyn
W środę, 24 lutego w Wiejskim Centrum Turystyki i Promocji Wsi Telatyn odbyło się spotkanie z sołtysami. Oprócz sołtysów poszczególnych sołectw, obecny był również przewodniczący Rady Gminy Jarosław Romanowski.

Spotkanie prowadził Sekretarz Gminy Mieczysław Szaruga, głos zabrali również obecni pracownicy Urzędu Gminy w Telatynie. W pierwszej części, spotkanie dotyczyło spraw bieżących gminy: realizowanych i planowanych inwestycji, spraw podatkowych i kulturalnych.

Na drugą cześć spotkania, do sołtysów z Gminy Telatyn przyjechała delegacja z Krajowej Spółki Cukrowej SA oddział Cukrownia Werbkowice na czele z dyrektor Marylą Symczuk oraz inspektorami: Stanisławem Dardą i Wiesławem Tomaszewskim. Na początku spotkania pani dyrektor omówiła przebieg przerobu surowca buraczanego w 2020 roku. Rozmowy z sołtysami dotyczyły również planowanych kontraktacji buraka cukrowego na 2021 rok i jego ceny skupu oraz rozwoju cukrowni.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe