Pożar garażu w Adamowie. Spłonął majątek wart 35 tys. zł

  • 24.02.2021, 11:19
  • ak
Pożar garażu w Adamowie. Spłonął majątek wart 35 tys. zł Fot. KM PSP Zamość
Najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej doprowadziło we wtorek (23 lutego) rano do pożaru garażu w Adamowie.

Ogień pojawił się przed godz. 6 rano. Zaraz po sygnale o pożarze na miejsce ruszyli strażacy z Zamościa, a także okolicznych jednostek OSP.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się druhowie z miejscowości Potoczek i Suchowola. Drewniany garaż stał wówczas w płomieniach, zagrożona była też przylegająca do niego stodoła. Strażacy odłączyli prąd i zaczęli gasić ogień. Wkrótce na miejsce dotarły jednostki z Zamościa, Krasnobrodu i Bondyrza.

Ratowali, co się dało. Jednak garaż spalił się, a w nim m.in. spawarka, piła stołowa, strugarka, pilarka do drewna, śrutownik i kosiarka do trawy. Wstępne straty oszacowano na kwotę 35 tys. zł.

Cała akcja gaśnicza trwała blisko 3 godziny.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe