Hrubieszów na razie bez kąpieliska (TYLKO W GAZECIE)

  • 25.02.2021, 07:06
  • Mariusz Parol
Hrubieszów na razie bez kąpieliska (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
Hrubieszów otrzymał 53 tys. zł dofinansowania i na nabrzeżu Huczwy urządzi miejsce do rekreacji. Niestety, projekt ten nie przewiduje budowy kąpieliska.

W tym roku nad Huczwą przy ul. Ciesielczuka w Hrubieszowie zostanie urządzone miejsce do rekreacji. Inwestycja powstanie dzięki dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt zakłada budowę altanki, urządzenie boiska do siatkówki, montaż paleniska do grilla oraz budowę placu zabaw dla dzieci. Szacowany koszt inwestycji sięga ponad 91,6 tys. zł. Dofinansowanie pokryje 58,3 tys. zł. kosztów. Niestety, projekt nie obejmuje urządzenia kąpieliska.

Co z planowanym od 3 lat kąpieliskiem? Jakie są szanse, że w ogóle powstanie? Przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
un
un 03.03.2021, 19:32
Kto odpowie za tony piasku bez sprawdzenia przez sanepid czy woda nadaje sie na kąpielisko? Kolejny przekręt bo teraz ten piasek trawą zarasta. A miało być tak pięknie !!!!!!!! Zagalopowała sie pani Burmistrz w wydawaniu naszych pieniędzy. A jak wiecie piniędzy nie ma i nie bedzie jak to mówił ekonomista z PO hahahah
nu un
nu un 13.03.2021, 08:22
Piasek jest z lodowiska ale uno skund ma widzić.
Jedno
Jedno 28.02.2021, 07:39
Wielkie pośmiewisko, miał być delfinek i co makulatura z planów, a koszty projektu w błoto, hrubieszowska komuna zablokuje wszystko.
tut
tut 28.02.2021, 11:25
rozlazło sie po kościach
Edward
Edward 27.02.2021, 22:05
Hrubieszów to dziura bez przyszłości na rozwój nowych pokoleń, nawet wrony zawracają jak zobaczą znak Hrubieszów, bo wiedzą że w *** przez nie parku miejskim maja za dużo konkurencji. To miasto nawet za drogie dla emerytów, bo markety budują na obrzeżach miasta a komunikacji miejskiej brak.
Edward
Edward 27.02.2021, 23:37
gauno - czyli wroni park miejski.
del
del 28.02.2021, 11:27
problem wszystkich miast i nie wrony ale gawrony, trzeba rozrożnic te ptaki, gawron jest ptakiem miejskim i bytuje obok ludzi, nikt nie jest w stanie wypedzić gwrona z miasta, przepedzony z jednego miejsca przenosi sie na podobne , juz Lublin to ćwiczył i gawrony z parku saskiego przeniosły sie na osiedla, jest to walka z wiatrakami
ker
ker 27.02.2021, 22:39
bzdury pleciesz gościu, albo nie jesteś mieszkańcem miasta albo jesteś nasiedlony z jakiegos zadupia i skręca cię najzwyklejsza zawiść, czy slyszaleś cos o lokalnym patriotyzmie ale ty pewnie nie wiesz czym to się je
Edward
Edward 27.02.2021, 23:32
Wiesz że z sybiru (oś. Jagielońskie) jest co najmniej 6km a nawet więcej do Lidla, Kaufland itp. i marketów budowlanych.
ewa
ewa 27.02.2021, 11:27
czy widzieliście nowy chodnik przy przedszkolu na Hubala, rozłazi się na całej długośći
Maryś
Maryś 28.02.2021, 09:27
Powiatowy a jak!!:-)
Podatnik
Podatnik 26.02.2021, 14:50
I dalej śmierdziejówka tylko po co i za czyje pieniądze tyle piachu tam Pani burmistrz nasypała ? Nikt tego nie rozliczy ze bez badań sanepidu wymysliła sobie kompielisko ?
Piasek
Piasek 26.02.2021, 18:25
To Piasek z podbudowy lodowiska na deptaku
w
w 26.02.2021, 16:29
najlepiej siedzieć na tyłku i stękać
Ciekawy
Ciekawy 26.02.2021, 12:24
A co tam z Syndykatem? Remont mial sie zakonczyc w listopadzie 2020 roku. Ta sama firma zeszla z placu przy remoncie Akademii Zamojskiej. Dlugo jeszcze bedzie tolerowane to przez Burmistrzynię?
Publiczniak
Publiczniak 26.02.2021, 14:52
Kase zbijają nadgodziny dodatkowe czynności. Nie bój sie zamówienia publiczne zawsze były intratne jak nie są kontrolowane
Tyle
Tyle 26.02.2021, 07:15
Lat truli Huczwę i dalej trują jeszcze wiele lat będzie zakaz kąpieli.
Porażka
Porażka 25.02.2021, 18:13
Jaki burmistrz takie rządy
junior
junior 25.02.2021, 15:14
tak super szczególnie w sąsiedztwie z MSD, składowisko gruzu,, śmieci itp., MSD wyprowadzić z terenów rekreacyjnych i zrobić rzeczywista strefę relaksu wzdłuż nabrzeża Huczwy z przystania dla kajaków, rowerów wodnych a nawet malą gastronomią
jol
jol 03.03.2021, 23:03
dla MSD miejsce na Kruczej
Eda
Eda 25.02.2021, 17:59
Moze prysznice, choc troche ochlody. Takie, jak na plazach w Chorwacji, Grecji, Francji.
jasiek
jasiek 25.02.2021, 13:56
Po co plażowisko jeżeli nie powstanie kąpielisko...

Pozostałe