Tomaszowscy seniorzy znów w swoim żywiole (TYLKO W GAZECIE)

  • 25.02.2021, 07:00
  • wd
Tomaszowscy seniorzy znów w swoim żywiole (TYLKO W GAZECIE) Seniorzy z Tomaszowa Lubelskiego na spacerze
Po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią seniorzy znowu się spotykają, dyskutują przy kawie i ciastku, uczą się i ćwiczą. Bardzo im tego brakowało.

Wolą aktywność od bezczynności, nie chcą spędzać czasu tylko w domu. Niestety, ostatnie pół roku, z powodu obostrzeń związanych z pandemią nie mogli się spotykać w klubach seniora.

Do Klubu Seniora CZAS w Tomaszowie Lub. należą formalnie 54 osoby, ale klub jest otwarty dla każdego. Swoją siedzibę ma przy ul. Kościuszki. Powstał w ramach projektu Lubelskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. Od listopada ub. roku działał tylko zdalnie. Opiekun klubu Piotr Gruszecki dowoził materiały seniorom do domu, udzielał wskazówek telefonicznie. Trenerzy łączyli się z tymi, którzy mieli komputery, online.

Cały artykuł znajdziesz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe