Zawalił się dach

  • 24.02.2021, 14:00
  • m
Zawalił się dach Fot. KP PSP Tomaszów Lubelski
Śnieg zalegający na dachach może być niebezpieczny. W Wieprzowie Taranawackim zawalił się dach na budynku gospodarczym.

W niedzielę (14 lutego) po południu strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Lubelskim otrzymali zgłoszenie, że na budynku gospodarczym w miejscowości Wieprzów Tarnawacki, pod ciężarem śniegu zawalił się dach. Na szczęście, kiedy to się stało w budynku nie było ani ludzi, ani zwierząt.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, pousuwali połamane deski i krokwie, rozebrali grożącą upadkiem ścianę szczytową budynku. Tyle już tylko mogli zrobić. A teraz apelują do właścicieli i zarządców budynków o usuwanie z dachów zalegającego śniegu, szczególnie z dachów płaskich.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe