Likwidacja szkoły to kwestia czasu? (TYLKO W GAZECIE)

  • 24.02.2021, 05:59
  • Bogdan Nowak
Likwidacja szkoły to kwestia czasu? (TYLKO W GAZECIE)
Rodzice uczniów ze szkoły w Tworyczowie (gm. Sułów) zapowiadają walkę o tę placówkę.

Radni Gminy Sułów podjęli decyzję o zamiarze przekształcenia szkoły podstawowej w Tworyczowie. Miałyby tam pozostać jedynie klasy I-III. Natomiast oddziały IV-VIII zostałyby zlikwidowane. Rodzice uczniów nie zgadzają się na to. Uważają, iż jest to wstęp do likwidacji szkoły. Zapowiadają walkę o placówkę w obecnym, niezmienionym kształcie.

Cały artykuł na ten temat dostępny jest tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Abc
Abc 26.02.2021, 06:55
Bierzcie sie za widły 🤣
Ratuneknadchodzi
Ratuneknadchodzi 25.02.2021, 21:36
Wyjdzie to na lepiej uczniom. Moze nauczą się czytać . Kto by pomyślał że uczeń kończący szkołę ma problemy z czytaniem??? DRAMAT
Ci co się nie sprzedali😂😂
Ci co się nie sprzedali😂😂 25.02.2021, 23:17
O popatrz ze szkół podstawowych tj . Sułowa jak i Michalowa wychodzą sami idealni uczniowie którzy potrafią wszystko doskonale . Tylko też trzeba dodać że w szkole podstawowej w Tworyczowie pracują też nauczyciele z Sułowa to widocznie i dla tej szkoły potrzebna jest pomoc. Ten sam nauczyciel a inaczej przekazuje wiedzę czy Wójt tak KARZE uczyć. W szkole w Tworyczowie nauczyciele sie nie dali kupić naszemu wodzowi jak w pozostałych dwóch szkołach.
Sprzedajesz sie
Sprzedajesz sie 26.02.2021, 06:54
Nie od zawsze pracuja z Sułowa.
Abc
Abc 25.02.2021, 21:22
Ciekawe cz wójt przekazał rodzicom ze szkoły w Sułowie i Michalowie że zamieża powiększyć przedszkole w Tworyczowie i przenieść część dzieci ciekawe co powiedzą rodzice z Sułowa...
pp
pp 25.02.2021, 16:31
Szkołe zlikwidują a dewianci w sukienkach dalej będą dostawać od państwa pieniądze za opowiadanie bajek.
Rodzic.
Rodzic. 25.02.2021, 08:06
Rodzice dzieci w Sułowie jak i Michalowie powinni stanąć razem do walki z rodzicami tej szkoły która może przestać istnieć. W gminie jest trzy szkoły podstawowe teraz jedną z nich wójt chce przekształcić a z czasem zamknąć. Niech też szkoła w Michalowie przygotowuje się do walki z zamknięciem też tą szkołę czekają takie losy. A za tym będzie tak wyglądać że wszystkie dzieci będą uczęszczać do Sułowa. W tej szkole klasy wyglądają jak klatki w której ma sie pomieścić ok 25 osób. Za tym idzie że lekcje będą odbywać się zmianowo. Na tym u cierpią dzieci każdej ze szkół. Nasz wójt rujnuje wszystko to co budowali nasi rodzice dziadkowie latami. Ważne aby jego rodzinne firmy mogły się rozwijać. Nas ludzi ma daleko w d....e!!!!!!
DZISIAJ MY JUTRO WY!!!!
Aaaa
Aaaa 24.02.2021, 22:12
Wójt tylko dba o rodzinny biznes i wymyślą nowe inwestycje by firma żony i sklepy na tym zarabiali. A szkoły to by najlepiej zamkną wszystkie. Powinien sobie przypomnieć jak walczył z Panczykiem jak ten chciał przenieść podstawówkę do Michalowa i Tworyczowa a innym zabrania. Łajdak i cham
Xyz