Werbkowice: Nagana dla dyrektorki bezzasadna(TYLKO W GAZECIE)

  • 23.02.2021, 14:30
  • par
Werbkowice: Nagana dla dyrektorki bezzasadna(TYLKO W GAZECIE) Wójt Skubis-Rafalska nie zgadza się z orzeczeniem sądu pracy, Zapowiada, że zaskarży je do sądu wyższej instancji.
Sąd Pracy w Zamościu orzekł, że wójt gm. Werbkowice Agnieszka Skubis-Rafalska bezzasadnie ukarała naganą Annę Woś, dyrektor miejscowej szkoły podstawowej. Sąd nakazał usunięcie wpisu o naganie z akt osobowych dyrektorki.

W sierpniu 2020 roku wójt gminy Werbkowice ukarała naganą dyrektor podstawówki za to, że rzekomo nieterminowo zaopiniowała projekt arkusza organizacyjnego szkoły na bieżący rok szkolny.

 – W ocenie pani wójt nie dotrzymałam terminu zaopiniowania tego arkusza przez związki zawodowe. Miałam na to czas do 19 kwietnia, a 17 kwietnia przedłożyłam projekt do zaopiniowania. Pani wójt uznała jednak, że zrobiłam to za późno – tłumaczy Anna Woś.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe