Krasnobród wśród najlepszych

  • 27.02.2021, 07:09
  • bn
Krasnobród wśród najlepszych
Gmina Krasnobród zajęła 10 miejsce w rankingu Związku Powiatów Polskich w kategorii „Najlepsza gmina miejsko-wiejska w 2020 roku”.

Pod ocenę brano pod uwagę ilość pozyskanych środków pozabudżetowych, a także przeznaczonych w 2020 r. na realizację zadań publicznych oraz wdrażanie lub współfinansowanie programów związanych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Doceniono wsparcie, jakie krasnobrodzki samorząd udzielił dla środowiska senioralnego oraz promocję wolontariatu.

 – To ranking, w którym biorą udział gminy, które mają coś do pokazania. U nas rzeczywiście wiele zadań jest realizowanych i to z dobrym skutkiem. Cieszymy się, że to zostało docenione. Myślę, że to może być ważna informacja także dla kuracjuszy, turystów oraz inwestorów. Wszelkie tego typu laury mogą się na to przełożyć – podkreśla Kazimierz Misztal, burmistrz Krasnobrodu.

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe