Pończochy trzeba umieć włożyć (TYLKO W GAZECIE)

  • 23.02.2021, 06:29
  • Agnieszka Piela
Pończochy trzeba umieć włożyć (TYLKO W GAZECIE) Produktów medycznych nie zwrócisz w aptece.
Apteka nie chce towaru przyjąć, klientka nie chce go nosić.

Mieszkanka Zamościa kupiła pończochy medyczne. W domu okazało się, że nie może ich włożyć. Poprosiła o zwrot pieniędzy. W aptece nie ma zwrotów, mogą być reklamacje, ale w tym przypadku i to nie wchodziło w grę.

Pani Danuta w aptece przy ul. św. Piątka kupiła pończochy przeciwżylakowe z bawełną,  tzw. drugiej klasy ucisku. Takie nosi się najczęściej po operacji żylaków lub w przewlekłej chorobie żylnej. Pończochy kosztowały 99 zł. Po tym, jak pani Danuta nie mogła wcisnąć w nie stóp, udała się do apteki, żeby pończoch zwrócić. W aptece usłyszała, że nie ma takiej możliwości. Zadzwoniła do redakcji z pytaniem co ma w takiej sytuacji zrobić.

Co udało nam się ustalić? Czytaj w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe