Biłgoraj: Uczeń LO im. ONZ wśród najlepszych informatyków w województwie

  • 22.02.2021, 09:35
  • ak
Biłgoraj: Uczeń LO im. ONZ wśród najlepszych informatyków w województwie Fot. pixabay.com
Drugoklasista Konrad Deryło, uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju jest wśród 10 najlepszych w województwie lubelskim uczestników XXVIII Olimpiady Informatycznej.

Zawody pierwszego stopnia odbyły się jesienią. Rozłożono je na kilka dni. Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań algorytmiczno-programistycznych.

CZYTAJ TAKŻE: UCZEŃ RCEZ W BIŁGORAJU NAJLEPSZY W INFORMATYCZNYM KONKURSIE UPZ

Olimpiada Informatyczna to bardzo trudny konkurs. Cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży. Adresowana jest do uczniów szkół średnich, którzy chcą pogłębiać wiedzę i rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania w zakresie informatyki. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe