Szczebrzeszyn: Recydywista kradł aż wpadł

  • 18.02.2021, 05:15
  • ak
Szczebrzeszyn: Recydywista kradł aż wpadł Fot. policja.pl
Pobyt w więzieniu nie zawsze kończy się resocjalizacją. Niektórzy przestępcy także po odbyciu kary wchodzą w konflikt z prawem. Tak jak 32-latek z powiatu biłgorajskiego, którego policjanci ze Szczebrzeszyna zatrzymali za szereg sklepowych kradzieży.

Z ustaleń mundurowych wynika, że to właśnie ten mężczyzna okradał jeden ze sklepów w Szczebrzeszynie. Interesował go głównie alkohole, rzadziej słodycze. Zgarniał towary z półek, chował i wychodził nie płacąc. Łączne straty, jakie spowodował, oszacowano na 1000 zł. 

Mężczyzna został zatrzymany. We wtorek, 16 lutego usłyszał zarzuty. Działał w warunkach recydywy, bo był już karany za takie przestępstwa. Sąd na pewno weźmie ten fakt pod uwagę.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe