Biłgoraj: Aby było więcej pracy (TYLKO W GAZECIE)

  • 18.02.2021, 07:00
  • lew
Biłgoraj: Aby było więcej pracy (TYLKO W GAZECIE) W skład PRRP wchodzą przedstawiciele różnych środowisk.
Podczas pierwszego posiedzenia Powiatowej Rady Rynku Pracy podsumowano sytuację związaną z zatrudnieniem na terenie powiatu biłgorajskiego i wybrano nowe władze na czteroletnią kadencję.

Do najistotniejszych zadań PRRP należy ocena racjonalności gospodarki środkami Funduszu Pracy, które są w dyspozycji powiatu, a także opiniowanie opracowanych przez PUP propozycji przeznaczenia tych środków i sprawozdań z ich wykorzystania. Rada ocenia ponadto m.in. sprawozdania z działalności PUP i wydaje opinie w sprawach dotyczących szkolenia zawodowego oraz zatrudnienia, jak również ocenia celowość realizacji programów specjalnych. – W jej skład wchodzą przedstawiciele różnych środowisk, co jest istotne przy podejmowaniu inicjatyw i przedsięwzięć służących poprawie sytuacji na rynku pracy w powiecie – wyjaśnia Danuta Łagożna, dyrektor PUP w Biłgoraju.

Kto wszedł w skład nowej rady? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ZBYSZKOWA
ZBYSZKOWA 22.02.2021, 08:33
TEN PIERWSZY Z PRAWEJ ,,WIELORYB,,TO W KOSCIELE I DO KOSCIOLA Z KULA SIE PODPIERA A TU BEZ NIEJ ,BO NA FOTO,Z NIEGO TO NIE BEDZIE POZYTKU , BO I W STRAZU NIE BYLO,
CUD!
CUD! 19.02.2021, 23:13
gratulacje....oni maja już prace na 4 lata hahahaha

Pozostałe