Mandat dla Bondyry (TYLKO W GAZECIE)

  • 17.02.2021, 07:01
  • wd
Mandat dla Bondyry (TYLKO W GAZECIE)
Robert Bondyra, zastępca dyrektora PUP w Tomaszowie Lub. obejmie prawdopodobnie mandat radnego w sejmiku wojewódzkim po zmarłej Marii Gmyz.

W 2018 r. w wyborach do sejmiku wojewódzkiego lubelskiego Robert Bondyra (PiS) uzyskał 5,3-procentowe wsparcie. W okręgu obejmującym powiaty biłgorajski, hrubieszowski, zamojski, tomaszowski, miasto Zamość zagłosowało na niego 8968 osób. Z takim wynikiem był pierwszy po osobach, które mandat dostały. 10 lutego zmarła Maria Gmyz, radna sejmiku, dlatego w najbliższym czasie do sejmiku wojewódzkiego dołączy nowy radny. Robert Bondyra, przedsiębiorca z Tyszowiec, wicedyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tomaszowie Lubelskim, nie wyklucza, że mandat obejmie.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lewica
Lewica 17.02.2021, 18:42
A kto w Tyszowcach oczyści struktury PiS z zbocz...eńcóv seksualnych ? Wiadomo od lat ale wszystko zamiatane jest pod dywan o kogo chodzi Prezes Sexpuk i jego ezcesy są znane i wszystko w partii rządzącej jest normalnie . Może nowy radny zapozna się ze sprawą bulwersującą mieszkańców od lat .Życzę powodzenia i godnego reprezentowania okręgu wyborców .

Pozostałe