Policyjne Walentynki na tomaszowskich drogach

  • 15.02.2021, 15:06
  • red.
Policyjne Walentynki na tomaszowskich drogach Fot. KPP Tomaszów Lubelski
W niedzielę, 14 lutego obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji tomaszowscy policjanci rozdawali serduszka, które miały przypominać o odpowiednim zachowaniu na drodze. A wszystko po to, aby zmotoryzowani mogli bezpiecznie dojechać do swojej drugiej połówki.

Zatrzymując kierowców na drogach policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim zwracali uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych i apelowali  o rozwagę, ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych i atmosferycznych.

– Działania te miały również na celu uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych. Mundurowi rozdawali odblaski oraz serduszka antystresowe – informuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka KPP Tomaszów Lubelski.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe