Przedsiębiorcy nie chcą czekać (TYLKO W GAZECIE)

  • 09.02.2021, 07:05
  • Agnieszka Piela
Przedsiębiorcy nie chcą czekać (TYLKO W GAZECIE) AP Centrum Rozrywki Laser Factory zaprasza
Laser Factory walczy o przetrwanie. Nie poddaje się mimo licznych kontroli i toczących się spraw. Wspierane przez wiele osób, założyło zbiórkę na „zrzutce”. Działania zamojskich przedsiębiorców wspomaga Adam Adamczuk. Policja robi swoje.

Centrum Rozrywki Laser Factory jako pierwsze otworzyło się na klientów. Właściciele (Paulina Panek i Łukasz Moskal) nie chcieli dłużej być bierni. Bo jak mówią stanęli przed ścianą, bo mają dzieci, kredyty, leasingi sprzętu i wielotysięczny comiesięczny czynsz. W czasie pandemii nie zwolnili żadnego pracownika. Nie dostali wsparcia w postaci tarcz antykryzysowych, ani od władz miasta. Bankructwo albo rodzina powtarzają.

Walczymy o przetrwanie

Gdy 6 stycznia w rygorze sanitarnym postanowili otworzyć lokal nie spodziewali się, aż takiego zainteresowania. Ludzie nagle wyszli z domów. Pisali, dzwonili i wspierali dobrym słowem. Nie wszyscy mogli zamówić pizzę lub inne danie z menu. Właściciele za namową wielu osób postanowili zorganizować na zrzutce.pl zbiórkę. „Wiele osób pisało i dzwoniło pytało nas osobiście o nr konta i deklarowało wsparcie, ale odmawialiśmy ze względu na to, że nie zrobiłem tego dla reklamy, dla pieniędzy i litości, bo nie potrzebujemy tego!!! Dziś jednak nadszedł czas kiedy Machina ruszyła...” napisał o zbiórce Łukasz Moskal. A wspomniana machina to sprawa sądowa i postępowania administracyjne. Potrzebne są pieniądze na adwokata i ewentualne kary. Ostatnią decyzję z karą (15 tysięcy) przejął sanepid lubelski. To widmo zapłacenia tego mandatu przyczyniło się m.in. do założenia zbiórki. Stąd apel o wsparcie. Na stronie zbiórki Paulina Panek napisała: „Zrobiliśmy koło siebie dużo szumu, ale to nie było celem Naszej akcji. Chcieliśmy po prostu walczyć o Sprawiedliwość i utrzymać miejsca pracy, utrzymać swój lokal w który włożyliśmy dużo serca, czasu i pieniędzy... Kontrole policji, sanepidu, nakazy prokuratorskie to już chleb powszedni, nie poddamy się nie cofniemy się i Wspieramy innych!… Chcesz wspomóc LASER FACTORY CENTRUM ROZRYWKI ZAMOŚĆ wpłać chociaż symboliczną złotówkę !!!!!”.

Cały artykuł znajdziesz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fajrant
fajrant 09.02.2021, 18:10
Zdjęcie fajne tylko ta Pani mogłaby się przesunąć
dziwne
dziwne 09.02.2021, 08:56
klatka jest ale jak na panią w klatce w takim lokalu na zdjeciu ta pani jest zdecydowanie za duzo ubrana
Ddd
Ddd 09.02.2021, 20:40
Może tak niech zostanie... :) Nie każdemu pasuje

Pozostałe