Tomaszów Lubelski: Pomóż dzieciom wygrać, głosuj!

  • 04.02.2021, 09:24
  • ak
Tomaszów Lubelski: Pomóż dzieciom wygrać, głosuj!
Już mają na koncie ponad 100 głosów, ale każdy dzień może przynosić kolejne i przybliżać przedszkolaki z Tomaszowa Lubelskiego do zwycięstwa.

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim wzięły udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Działaj z imPETem". Uczyły się w ten sposób wiele o ekologii, segregacji odpadów, a także o tym, że plastikowe butelki mogą być poddawane recyklingowi.

Maluchy przygotowały również konkursową pracę, na którą teraz można głosować TUTAJ. Im więcej będzie kliknięć, tym większe szanse tomaszowskiego przedszkola na wygraną. Zabawa trwa do południa 5 marca.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe