Mamy trzech nowych strażaków

  • 04.02.2021, 14:00
  • ak
Mamy trzech nowych strażaków Fot. KM PSP Zamość
Krzysztof Buba, Sebastian Molas, Maciej Bartnik to trzej nowi strażacy w zamojskiej komendzie. W środę (3 lutego) złożyli ślubowanie.

Słowa przysięgi wypowiadali podczas uroczystej zbiórki, w której uczestniczył m.in. st. bryg. Jacek Sobczyński, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. 

Krzysztof Buba, Sebastian Molas, Maciej Bartnik nie byli jedynymi kandydatami do służby, którzy przystąpili do przeprowadzonego w grudniu naboru, ale zdobyli w postępowaniu kwalifikacyjnym najwięcej punktów i dlatego to oni zasilili szeregi formacji.

Teraz przed nimi szkolenie podstawowe, a później służba w jednostkach w Zamościu i Szczebrzeszynie.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe