Płoskie: Mają wóz bojowy za złom (TYLKO W GAZECIE)

  • 05.02.2021, 11:56
  • bn
Płoskie: Mają wóz bojowy za złom (TYLKO W GAZECIE) Wspólne zdjęcie przy strażackim wozie bojowym.
To nietypowa, spontaniczna i bardzo udana akcja. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Płoskiem w jeden dzień zebrali wśród mieszkańców aż 25 ton złomu wartego ok. 17 tys. zł. Przyjmowali także datki. W sumie udało im się zgromadzić ponad 25 tys. zł. Pieniądze przeznaczyli na zakup średniego wozu bojowego marki Renault.

Akcja zbiórki złomu trwała właściwie tylko jedną sobotę. Odzew był bardzo duży, co nas naprawdę cieszy – podkreśla Marcin Rek, prezes OSP w Płoskiem (gm. Zamość). – Wóz został wyprodukowany w 1998 roku, ale jest sprawny i dostosowany do naszych potrzeb. Znacznie poprawi jakość naszych działań. Chodzi przecież nie tylko o bezpieczeństwo okolicznych mieszkańców.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Covid
Covid 05.02.2021, 16:26
A gdzie maseczki

Pozostałe