Tomaszów Lubelski: Dyrektor szpitala doceniony

  • 04.02.2021, 07:06
  • wd
Tomaszów Lubelski: Dyrektor szpitala doceniony
Tak dobrego lekarza i menadżera trzeba doceniać, uznał Zarząd Powiatu Tomaszowskiego i przyznał podwyżkę Andrzejowi Kaczorowi – dyrektorowi szpitala w Tomaszowie Lubelskim.

Od stycznia br. Andrzej Kaczor – dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim i ordynator Oddziału Wewnętrznego Dziecięcego – za pełnienie tych dwóch funkcji otrzymuje miesięczne wynagrodzenie w wysokości 19 tys. zł (brutto). Decyzję o podwyżce pensji dyrektora podjął Zarząd Powiatu Tomaszowskiego.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dobre
Dobre 20.07.2021, 09:29
Dyr szpitala Hrubieszów Gałecki zarabiał 50,000 i niezadowolony się zwolnił.
Mieszkaniec TL
Mieszkaniec TL 25.06.2021, 14:39
To nie szpital tylko umieralnia. Chcesz Życ to minimum Zamość, a coś bardziej poważnego to Lublin. W Tomaszowie to co najwyżej po receptę lub zwolnienie mozna iść .
Anna
Anna 19.06.2021, 02:11
Jestem pielęgniarką w szpitalu najlepiej lubie jak mnie ratownicy na zmianie bocnej posuwaja pozdrawiam Anna
Przeciwna
Przeciwna 28.05.2021, 08:40
Wywalcie go juz tego stanowiska.
Mb
Mb 05.02.2021, 07:10
Jazz chesz z imienia i nazwiska plus konkretną date? Poczytaj o ochronie danych osobowych. Jeśli jesteś z okolic to bqrdzo ciekawe dlaczego tak zajadle bronisz tego szpitala. Pracujesz tam? Wtedy się nie dziwie. Przykładów na nieodpowiednie funkcjonowanie szpitala w Tomaszowie jest wiele. I tylko ignorant może tego nie zauważać. Szkoda dyskusji. Ja sie osobiscie 2 razy przekonałem o tym jak działa nasz szpital. A Ty jesli jeszcze sie nie przekonałeś to dobrze dla Ciebie. Ale gdybyś już miał w przyszłości przykre doświadczenia, to przypomnij sobie twoje wpisy. Oczywiście nie życzę.
Adam
Adam 05.02.2021, 06:47
Na chirurgii tego szpitala zrobili mi sciegno Achillesa. (nie chciałem, chciałem ortopedy, i badania obrazowego, dr Z. powiedział, ze to On sie będzie martwił, a że z Soru byłem tzw. łapanki to zrobił.) Efekt...skopane sciegno plus gratis-gronkowiec złocisty. Po 4 poprawkach w Otwocku i Warszawie chodzę w miarę normalnie.
Mama
Mama 04.02.2021, 22:26
Tylko niech zmieni sobie personel pani M. jest najgorszym lekarzem jak tylko może być. W ogóle nie pownna byc pediatrą. Jest wredna, nie miła itd. Żadnego podejścia do dzieci. Akredytacja dla szpitala nie wiem za co. Idąc z dzieckiem kilka lat temu na oddział to byl istny koszmar nawet chirugra piętro niżej nie chcialo sie zawołać. Darmo przesiadziałyśmy z dzieckiem tydzien czasu z powodu lenistwa. Pielęgniarki też masakra. Nie dość, że skierowano nas na inny oddział to jeszcze po zabiegu na lek pbólowy czekałyśmy pól dnia po kilkukrotnym upominaniu się. Masakra
Jam
Jam 04.02.2021, 21:55
Przecież z tymi POWIATOWCAMI wali WÓDE ,więc koledzy od kielicha,a koledze TRZA DAĆ ,może się odwdzięczy.
Mb
Mb 04.02.2021, 21:10
Przedstawione sytuacje sa bardzo konkretne. I nie z plotek. Chcesz to idz na oddział i zapytaj o neurologa dziecięcego. Chesz to przejedź sie do prokuratury w Zamościu bo tam toczy się postępowanie o zaniedbanie obowiązków pracowników szpitala. Dużo jest konkretnych styuacji w tomaszowskim szpitalu.
Jaz
Jaz 05.02.2021, 02:26
Jakie konkretne... "chcesz to idź" nie... To Ty napisałaś, więc czekam na, konkrety
Krycha
Krycha 04.02.2021, 20:53
Proponuję tym wszystkim miejscowym mędrcom i plotkarzom wybrać się np do szpitala w Chełmie... lub np do szpitala w Puławach.... Tam to dopiero są warunki i "leczo" wszystko. Przestańcie ludzie narzekać.
DR. Konował
DR. Konował 04.02.2021, 17:15
Hajs spory za pracę w tym szpitalu na peryferiach . Poziom leczenia niski ,łapówki [ koperty ] średnie .
Mb
Mb 04.02.2021, 17:06
Za co? Za to że na szpital tomaszowski mówi się trupiarnia? Za to że na oddziale dla dzieci nie ma nawet neurologa dziecięcego? Za to że mężczyzna padł na zawał w łazience poczekalni po zgłoszeniu się na sor z podejrzeniem zawału? A no chyba że za to że budynek ma nowy oddział rarunkowy a pracownicy i tak nie potrafią wyratować człowieka. To tak brawo dla pana dyrektora za super zarządzanie.
Jaz
Jaz 04.02.2021, 20:48
Z Twojej wypowiedzi nic konkretnego nie wynika.Generalnie w szpitalach ludzie umierają. Widac że uwielbiasz plotki i kompletnie nie znasz reali takiego szpitala.Cos gdzieś usłyszałaś, nie sprawdziłaś ale siać ferment i ploty to uwielbiasz. Czekam na konkrety.. Kto, gdzie i kiedy.... umarł na Sorze? Kiedy i w jakiej sytuacji nie było neurologa dziecięcego? .. Dla Twojej wiedzy są w zasadzie tylko w dużych klinikach i szpitalach uniwersyteckich. Kiedy "pracownicy" Soru nie wyratowali człowieka. Jeśli masz takie informacje dlaczego nie zgłosiłaś takiego faktu i swoich zastrzeżeń do dyrekcji bądź do prokuratury?
Obserwator
Obserwator 05.02.2021, 07:29
Kobieta przyjechała na "sor" z silnym bólem głowy.została odesłana.bo jak jej powiedziano "z bólem głowy to do rodzinnego"! Po powrocie do domu dostała rozleglego wylewu.zmarła.osierociła czwórkę dzieci.sytuacja z stycznia. W tamtym roku pacjent zaatakował innego pacjęnta.pobił starszego mężczyzne,ratownika i pielęgniarce sie oberwało.w rezultacie starszy pan zmarł.sprawa zamieciona pod dywan.Jedna pielęgniarka chciała nagłośńić sprawe.o zaniedbaniach .(agresor przyjęty dzięki kopercie,nadawał sie do radecznicy niż do szpitala).zorganizowano spotkanie gdzie zastraszano pielęgniarki by nie nagłaśniać sprawy.jeszcze jakieś konkrety z tak wspaniałego szpitala??

Pozostałe