Hrubieszów: Nowy szef rady powiatu (TYLKO W GAZECIE)

  • 03.02.2021, 11:39
  • par
Hrubieszów: Nowy szef rady powiatu (TYLKO W GAZECIE)
Józef Kuropatwa został nowym szefem Rady Powiatu Hrubieszowskiego. W ubiegły piątek zastąpił na tym stanowisku Michała Miściora, który złożył rezygnację.

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Hrubieszowskiego, która obradowała 28 stycznia, Michał Miścior złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego tej rady.

Jak ją tłumaczył? Przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mafia
mafia 23.02.2021, 07:50
Czy ma gabinet na ul. Nowej?
zslowiez
zslowiez 16.02.2021, 15:17
Posady Swoim Ludziom, najlepiej z rodziny .
KAŁDI
KAŁDI 16.02.2021, 08:55
Już wolę konkretne osoby z PSL niż ludzi z PIS-u którzy nie wiedzą co robią i rządzą nieudolnie.
Zakodowanie
Zakodowanie 17.02.2021, 07:43
Arbuz PSL arbuzem z wierzchu zielony w środku czerwony ZSL tylko randap na mózg wyborców wypleni ścierwo.
Konkretnie
Konkretnie 17.02.2021, 07:30
ZSL śmietnisko i kopalnie przekrętu stworzył PIS nieudolnie chce ich osądzić by winni stali się niewinnymi wg tzw pseudo Wolnych Sądów i SBeckich ich obrońców Musolfów.
Zaraza
Zaraza 13.02.2021, 11:25
Zastąpiła zarazę, nic dobrego dla nas,zgnilizna, marazm, obłuda,pośmiewisko i śmietnisko.
krycha
krycha 10.02.2021, 14:35
Znowu k...a Ja ! I co wy na to ! Nie ważne kto jak i na kogo głosuje, ważne kto głosy liczy....
bdek
bdek 09.02.2021, 22:22
tak to jest z czerwonymi robakami
XD
XD 16.02.2021, 08:49
Chyba z zielonymi
mk
mk 09.02.2021, 14:57
wy się przyjrzyjcie co sie dzieje w ZOZ ze szczepieniami, żonglowanie terminami i osobami do szczepienia, kto bliższy z jakiegoś powodu to wyrzuca się ludzi z kolejki i wstawia swoich
lukaszenka
lukaszenka 09.02.2021, 10:30
No to tera porzondazim sobie z PIS-m. Morzna- morzna !
DR
DR 09.02.2021, 19:54
Z lokalną Solidarną Polską. To tak przypominam.
Nu
Nu 07.02.2021, 09:36
Co wy chceta toć ja taki lokalny Łukaszenka ponad 20 lat moja zaraza rzundzi,radni wszystko przyklepią, bo ja stołki, przekręty,kanty, rozdzielam. Zobaczcie jak T.O cicho siedzi i moje śmietnisko tuszuje, a tak pluł na ZSL da się da, jeszcze brawo bije fałszywiec.Im więcej przekrętów to wy więcej poparcia 20% to jak być uczciwym, gdzie logika.
Ale zmiana
Ale zmiana 07.02.2021, 13:46
Lokalny Łukaszenka to ściągnął policję na rolników, piszesz o swoich a chcesz aby to było o innych, gdzie tu logika
Kameleon
Kameleon 07.02.2021, 12:50
Jak tego pana T.O odstawił Jóźko od koryta, to pluł na PSL i opisywał gdzie się tylko da. Natomiast teraz, jak za przyzwoleniem Wodza Józefa stworzono specjalnie dla niego stanowisko pracy w SPZOZ, to od razu dostał wyjątkowej amnezji, siedzi cicho i bije brawo. Masz rację to wyjątkowy przykład fałszywca.
Cała prawda...
Cała prawda... 07.02.2021, 13:15
BRAWO!
Upa dj,
Upa dj, 07.02.2021, 10:36
Teraz będzie sprawiedliwości szukał na Ukrainie, zdrajca
 Bolszewik
Bolszewik 06.02.2021, 21:28
Ludzie ale wy wszyscy tworzycie coś gorszego niż komunizm te Michałki Juziki i inne czerwiki wy to już przerastacie kumoterstwem nawet Bolszewizm hahahhahaha
i spluń w twarz
i spluń w twarz 06.02.2021, 21:25
To jak pluć komuś w oczy a ten powie że deszcz pada. P tylu aferach ponownie jest
Śliny do plucia brakuje
Śliny do plucia brakuje 07.02.2021, 09:11
A afer z każdym dniem w pseudo starostwie przybywa.
Perfidia głupoty
Perfidia głupoty 06.02.2021, 07:59
Teraz winny niewinny będzie się chwalił, że to un wyniósł powiat z ostatniego miejsca infrastrukturalnego w UE dokładając całe gów.o do basenu, a wszyscy wiemy jak jest. Kiedy ta zaraza się skończy, nie myślę o Covid,to pikuś tylko 100 letniej.
RW
RW 06.02.2021, 16:27
Nowy szef niewinny to stary szef jest winny, ta zaraza nigdy się nie skończy tak jak nigdy nie skończyło się UB,SB, TW, ZSL, WSI. Nadzieja była w 89r ale Bolek wszystko zaprzepaścił.
Tłumaczenia
Tłumaczenia 06.02.2021, 06:57
Michała Miściora o powodach rezygnacji są takim dnem intelektualnym i TOTO było wybranym przewodniczącym rady,pośmiewisko powiatu. Następcę znamy mistrz kantów,przekrętów,kłamstw z poparciem politycznym zielonej zarazy, która udaje, że tego nie widzi,jedno wielkie gów.o i bagno.
Edek
Edek 06.02.2021, 11:06
Wielkie ego Ego. Pierwszy będzie ostatnim. Trwają umizgi do miejskich, ale po przemarszach na czele chodzących po Hrubieszowie mam nadzieją, że nikt młodszemu nie zaufa. Jest związany z PSL, a udaje, że nie jest. Interpelacje, interpelacje, a gdzie odpowiedzi? Tego oczekujemy po radnym z powiatu, który wszedł z miasta. I to ciągłe antypisowskie nastawienie, ale już nie antylewicowe czy antypeeselowskie. Sam tkwił i tkwi w koalicji z obecnymi władzami powiatu.
Maly szyk
Maly szyk 05.02.2021, 08:09
A może dostał stołek na zasadzie ,, rokiem próby ,, jak nie zrobi walka przez rok to będzie dożywotnio . Jak ulegnie pokusie i znów kogoś zmusi do zmiany dziennika budowy to straci stołek na jakiś czas . Ach ten Józef K. Brak słów i mi i jemu .
Rok
Rok 06.02.2021, 06:48
Bez przekrętu to wieczność, ale zawsze może być winny niewinny.
Zacofanie
Zacofanie 05.02.2021, 07:43
Był krok do przodu teraz 5 do tyłu. Tylko u nas taka szopka.Dość dyktatury zarazy.
Krzysiek
Krzysiek 04.02.2021, 17:03
Wybierając pana Kuropatwę na przewodniczącego rady w starostwie to tak jak powołanie dzisiaj Jaruzelskiego na Starostę Powiatu hrubieszowskiego i dalsze robienie z Szczurowa wysypiska śmieci na jego polecenie bez winnych całej sprawy czas najwyższy ujawnić prawdę przez sądy sprawiedliwe całej prawdy i skazać winnych w imię sprawiedliwości PSL i ich dzialaczy
 podtrówany przez  nielegalne  śmieci  w Strzyżowie
podtrówany przez nielegalne śmieci w Strzyżowie 04.02.2021, 14:02
Uległy po lini partyjnej jest poprz\ednik a rezygnacje motywuje nwm nieudolnością czy jakimiś wzniosłymi hasłami??? . Widać kto rządzi tym środowiskiem. Co teraz kolejna nielegalna kopalnia w obszarze natóra 2000? Ludzie co to za nowa komuna? Czy sie robi, czy sie leży ale sie należy. Co to za chory system? Mam nadzieje ze teraz to nielegalne wysypisko uprzątnie !!!!!!!!!!!
mieszkaniec
mieszkaniec 04.02.2021, 13:11
czy ktoś do jasnej ciasnej ze starostwa i magistratu przejdzie sie ulicą Górna i zobaczy totalna wiochę ww srodku miasta, ulica nie da sie przejśc i przejechać, chodniki tylko z nazwy, jeziora wody i błota posniegowego, parkowania jak się chce i gdzie sie chce, wstyd dla wszelakich wladz
olo
olo 04.02.2021, 18:08
Panie redaktorze zzapraszam z aparatem fotograficznymm na ulicę Górna w Hrubieszowie, takich zdjęć Pan nie zrobi nigdzie- perełki jak wyglada ulica w centum miasta
ela
ela 05.02.2021, 13:31
pomoże jaka umarłemu kadzidlo
kresowiak
kresowiak 04.02.2021, 12:32
Toż un zawsze chciał dobrze, -komu? W pierwszej kolejności sobie a potem swoim pochlebcom!!!
Gang Pietruszkowy
Gang Pietruszkowy 04.02.2021, 10:58
Zamiast do przodu, będziemy się cofać

Pozostałe