Gościnny Tomaszów

  • 07.02.2021, 07:30
  • tomt
Gościnny Tomaszów Reprezentacja Tomasovii w czasie MP 2020 w Kwidzynie.
Choć do tego czasu na drzewach porastających Siwą Dolinę liście zdążą rozwinąć się, a następnie opaść, to środowisko sportowe już się raduje. PZLA powierzył bowiem Tomaszowowi Lubelskiemu zorganizowanie 93. Mistrzostw Polski Seniorów w Biegach Przełajowych.

Zawody odbędą się 27 listopada i będą, jak dotychczas, największym wydarzeniem tej rangi na trasach usytuowanych w Siwej Dolinie.

 – Kiedy PZLA opublikował oficjalny kalendarz zawodów, nie kryliśmy się z radością. To świetna informacja, a zarazem wyzwanie organizacyjne. Znając jednak licznych miłośników biegów w naszym mieście, jestem pewien, że podołamy zadaniu. Warto zauważyć uniwersalność naszej pięknej Siwej Doliny. Obecnie służy narciarzom, a wkrótce odbędą się na jej trasach nawet mistrzostwa Polski juniorów w biegach narciarskich. W listopadzie natomiast swoim urokiem ugości biegaczy przełajowych. Poza tym przez cały rok gości wszystkich miłośników spacerów, nordic walking czy po prostu spędzania czasu na świeżym powietrzu – powiedział nam Mirosław Fus z sekcji lekkoatletycznej Tomasovii. – Zrobimy wszystko, aby zawodnicy startujący w mistrzostwach Polski wyjeżdżali z naszego miasta pełni pozytywnych wrażeń i refleksji.    

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe