Zbadajcie ten zakręt! (TYLKO W GAZECIE)

  • 02.02.2021, 07:00
  • Bogdan Nowak
Zbadajcie ten zakręt! (TYLKO W GAZECIE) Droga ze Zwierzyńca do Józefowa jest pełna wertepów. Jest szansa, że zostanie za jakiś czas kompleksowo wyremontowana.
Mieszkańcy powiatu zamojskiego proszą o interwencję. Chodzi o niebezpieczny zakręt na drodze z Krasnobrodu do Jacni oraz pełną wertepów, bardzo uczęszczaną drogę ze Zwierzyńca do Józefowa. Co na to dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Zamościu?

Jechałem niedawno drogą z Jacni do Krasnobrodu. Nagle na zakręcie poczułem, że leciutko ściąga tył mojego auta. Nie udało się tego opanować – mówi pan Jacek z gminy Zamość (nazwisko do wiadomości redakcji), który zadzwonił do nas w tej sprawie.  – Samochód koziołkował i znalazłem się w rowie. A nie jechałem szybko czy jakoś brawurowo. Na szczęście nic mi się nie stało. Po tym wypadku rozmawiałem z różnymi ludźmi, w tym z okolicznymi mieszkańcami. Oni także uważają, że ów zakręt jest bardzo niebezpieczny, że trzeba coś z nim zrobić.

Więcej przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magda M
Magda M 09.02.2021, 08:07
ale scieszka dla rowerow z Jacni do Krasnobrodu mozna bylo zrobic jak byla robiona droga
Ggggggg
Ggggggg 03.02.2021, 20:42
Biedny Pan Jacek. Z tyłu ledwo ześmigane 10 letnie Nalewajki z markieta ale to przecież wina zakrętu. Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców. Panie Jacku trzeba zakazać budowy zakrętów! Precz z zakrętami!!!! Precz z rondami!!!!! Skrzyżowania???? Też problem bo trzeba znać zasady pierwszeństwa!!! Zróbmy zrzutke na buty dla Pana Jacka i też problem bo jak się przewróci to będzie wina chodnika!!!
Tadzio
Tadzio 03.02.2021, 10:38
Zakręt jak zakręt ,jest specyficzny , umiejętności i stan techniczny opon może nie taki był ,ale droga przez malewszczyzne w stronę Józefowa jest tragiczna,ogólnie w stronę trasy na Przeworsk do A4 żeby dojechać to trzeba mieć stalowe nerwy ,i pancerne zawieszenie.Dziki wschód.
cytryn
cytryn 03.02.2021, 11:13
Albo kupić citroena z hydro.
Kierowca
Kierowca 02.02.2021, 20:40
Przejeżdżałem przez ten "niebezpieczny" zakret tysiace razy.. I jakos nigdy mi tylu samochodu nie ściągało.. :-D:-D Panie Jacku.. Jestem zawodowym kierowca nie jedne zakrety się pokonalo.. Tylko zakręty trzeba pokonywać z głową... :-P więc zostawcie zakręt.. Ale droga do Jozefowa warto się zainteresowwac :-) bo doły.. Pozdrawiam Pana JACKA.. może zrobimy zrzutkę na nowe Auto.. Tylko takie z klatką bezpieczeństwa w srodku bo drogi są pełne zakretow..
STYX
STYX 02.02.2021, 18:36
Ja jechałem przecież wolno... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
petropol
petropol 02.02.2021, 15:12
To jest calkiem bezpieczny zakret ale dosc ostry, wiec wystarczy zachowac na nim odpwiednia/dopasowana predkosc i wtedy nie bedzie dachowania. Ja ten zakret pokonalem tysiace razy, nigdy nie szybciej niz 50km/h i nigdy nie mialem tam najmniejszych problemow. Trzeba tylko zachowac zdrowy rozsadek, bo samochod sam za Pana nie pojedzie Panie Jacku.
Troszke wiecej wyobrazni.
Dodam, ze prawo jazdy mam od prawie 35-ciu lat.
s
s 02.02.2021, 17:05
Tak, po prostu trzeba tam być ostrożnym

Pozostałe