Gm. Łukowa: Jest co czytać. Nowe książki w bibliotekach

  • 03.02.2021, 13:08
  • ak
Gm. Łukowa: Jest co czytać. Nowe książki w bibliotekach Fot. pixabay.com
Dotację w wysokości 7 tys. złotych otrzymał Gminny Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna w Łukowej z programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.

Dzięki tym pieniądzom udało się zakupić nieco nowości wydawniczych. Dokładnie 201 książek za blisko 4,6 tys. złotych trafiło dzięki temu do książnicy w Łukowej, a kolejnych 125 za nieco ponad 2,4 tys. zł do jej filii w Chmielku.

Głównym celem programu finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów bibliotek publicznych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe