Biłgoraj: Uczennice ZSZiO w finale Olimpiady Hotelarskiej

  • 28.01.2021, 11:30
  • ak
Biłgoraj: Uczennice ZSZiO w finale Olimpiady Hotelarskiej Fot. ZSZiO Biłgoraj
Sukces uczennic Zespołu Szkół Zawodowych i ogólnokształcących w Biłgoraju. Z bardzo dobrymi wynikami zakwalifikowały się do planowanego na kwiecień centralnego etapu XII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Eliminacje okręgowe odbyły się na początku stycznia. Z powodu epidemii młodzi ludzie mieli za zadanie rozwiązać test online, wykazując się wiedzą z zakresu hotelarstwa i turystyki.

Agata Saniak i Ewelina Ostrowska z klasy IV TH ZSZiO w Biłgoraju odniosły duży sukces, zajmując odpowiednio 5 i 6 miejsce w etapie okręgowym i tym samym kwalifikując się do ścisłego finału.

Uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem Małgorzaty Magoch,

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Niezapominajka
Niezapominajka 30.01.2021, 09:52
Kiedyś olimpiada matematyczna, czy polonistyczna to było coś, a dziś hotelarska, i aż w gazetach o tym piszą...:)
eh...

Pozostałe