Łaszczów: Jak wybierano mniejsze zło (TYLKO W GAZECIE)

  • 28.01.2021, 06:06
  • Maria Dec-Kiełb
Łaszczów: Jak wybierano mniejsze zło (TYLKO W GAZECIE) Aleksandra Pietrasz: Rada chce utrzymać szkołę, zmienić tylko organ prowadzący. O likwidacji nie ma mowy.
Gmina chce szkołę przekazać stowarzyszeniu. Wiele osób uważa, że to podstęp.

Wiele wskazuje na to, że COVID-19 pomoże gminie dokonać zmian w szkole w Zimnie. Udało się ją obronić 3 lata temu. Teraz może się nie udać. Rodzice późno dowiedzieli się o planach gminy, nie mają możliwości organizowania spotkań, uczestniczenia w posiedzeniach komisji ani sesjach. Piszą więc pisma, proszą, tłumaczą, bo uważają, że w gminie uknuto misterny plan. Niby chodzi o przekazanie szkoły stowarzyszeniu, a tak naprawdę o jej likwidację.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Były uczeń szkoły
Były uczeń szkoły 28.01.2021, 21:07
Co za idiota pisał ten artykuł? Nic nie wiecie o sytuacji a sie wypowiadacie

Pozostałe