Nasz piłkarski plebiscyt nabiera rumieńców

  • 26.01.2021, 10:00
  • MaSzt
Nasz piłkarski plebiscyt nabiera rumieńców
Czytelnicy „Kroniki Tygodnia” zadecydują o tym, kto zostanie Piłkarzem, Trenerem, Młodzieżowcem, Działaczem i Drużyną Roku 2020 na Zamojszczyźnie w XXI Plebiscycie Piłkarskim, organizowanym przez naszą redakcję wespół z Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej.

Zabawa się rozkręca. Na stronie internetowej „Kroniki Tygodnia” (kronikatygodnia.pl), w zakładce „XXI Plebiscyt Piłkarski” informujemy na bieżąco o wynikach głosowania w systemie SMS.

PLEBISCYT PIŁKARSKI>>> ZAGŁOSUJ NA SWOICH FAWORYTÓW

W momencie, gdy oddawaliśmy to wydanie „Kroniki Tygodnia” do druku, w kategorii Drużyna Roku 2020 prowadziła Tanew Majdan Stary, przed Gromem Różaniec i Roztoczem Szczebrzeszyn. W kategorii Działacz Roku 2020 najwięcej głosów dostali Robert Charkot z Roztocza, Ryszard Dziura z Tanwi i Krystian Bodeńko z Korony Łaszczów. Wśród młodzieżowców prowadzą Michał Herda z Unii Hrubieszów, Kacper Działo z Gromu i Artur Lis z Huczwy Tyszowce. Trzy czołowe lokaty wśród najlepszych i najpopularniejszych w 2020 r. na Zamojszczyźnie piłkarzy zajmują Mateusz Dzwolak z Metalowca Goraj, Sergiej Borys z Kryształu Werbkowice i Jacek Podolak z Gromu, a wśród trenerów – Paweł Babiarz (Tomasovia), Bogdan Antolak (Grom) i Tomasz Pociennik (AMSPN Hetman Zamość).

Jak należy głosować przez SMS? Otóż obok każdej kandydatury podaliśmy jej kod, np. PSKM.13, który należy podać jako treść wiadomości SMS, wysłanej pod numer 7248 (koszt wysłania SMS wynosi 2,46 zł w tym VAT). Na skrót składa się nazwa Plebiscyt Sportowy Kroniki, pierwsza litera kategorii (np. młodzieżowiec) i liczba porządkowa kandydata.

Do głosów oddanych przez SMS dodamy typy z oryginalnych kuponów, wyciętych z „Kroniki Tygodnia”. Jeśli chodzi o głosowanie tradycyjne, za pomocą kuponów papierowych, to w tej kwestii nic się nie zmieniło. Obowiązują nadal te same zasady. Przyjmujemy głosy oddane tylko na oryginalnych, wyciętych z „Kroniki Tygodnia” kuponach. Głos uznamy za ważny wtedy, gdy zawarte na nim będą typy w każdej spośród pięciu plebiscytowych kategorii oraz personalia i numer telefonu głosującego. Głosować można jedynie na osoby i zespoły z listy nominowanych. Jeden czytelnik może nadesłać lub dostarczyć osobiście do siedziby redakcji dowolną liczbę kuponów („Kronika Tygodnia”, ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość).

O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zadecyduje suma głosów oddanych na kuponach papierowych i w systemie SMS. Głosowanie zakończymy 28 lutego. Ostatni kupon planujemy opublikować w numerze naszego tygodnika z dn. 23 lutego.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe