Mamy dla Was świeżutkie wydanie Kroniki Tygodnia. Od wtorku w sprzedaży!

  • 25.01.2021, 17:18
  • Kronika Tygodnia
Mamy dla Was świeżutkie wydanie Kroniki Tygodnia. Od wtorku w sprzedaży!
Trzeba jeszcze tylko trochę poczekać i we wtorek rano już możecie kupować nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Warto po nie sięgnąć. Zresztą jak co tydzień. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?

>>>> 12-letni chłopczyk, który zmarł po feralnej wyprawie na sanki w Warszawie, pochodził z Zamościa.

>>>> Gmina Mircze nie da w tym roku dotacji policji. Powód? Za dużo mandatów dla rolników na protestach.

>>>> Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 35-letniego kierowcy TIR-a z Zamościa, którego ciało znaleziono w Krakowie.

>>>> Według Państwowej Straży Łowieckiej łoś znaleziony we wsi Korhynie nie padł ofiarą kłusowników. Część myśliwych uważa, że było inaczej. A jaka jest prawda?

>>>> Radny Marcin Zając nie miał kontrkandydatów, którzy mogli mu zagrozić w konkursie na stanowisko referenta w PUP w Hrubieszowie. Konkurs był ustawką?

>>>> Obchodzimy rocznicę styczniowego zrywu niepodległościowego, a w Krasnobrodzie... przepadł nagrobek matki powstańca.

>>>> Ten rok zaczął się wyjątkowo tragicznie. W powiecie zamojskim były trzy pożary, w których zginęli ludzie.

>>>> Styczeń bez studniówek? Wydawać by się to mogło niemożliwe. A jednak... 

>>>> Ponad 20 par walczy o złoty pierścionek w naszym plebiscycie. Zaczynają gromadzić pierwsze głosy na koncie. Kolejny kupon w tym wydaniu.

>>>> Nasi czytelnicy zadecydują, kto zostanie Piłkarzem, Trenerem, Młodzieżowcem, Działaczem i Drużyną Roku 2020 na Zamojszczyźnie w XXI Plebiscycie Piłkarskim. Głosów jest coraz więcej.

>>>> Czternaste zwycięstwo w piętnastym ligowym spotkaniu! Siatkarki Tomasovii coraz bliżej turnieju półfinałowego o awans do pierwszej ligi. 

To tylko niewielka część tematów, jakie znajdziecie w najnowszej Kronice Tygodnia. Aby poznać wszystkie, musicie kupić papierowe bądź e-wydanie

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe