Tej zimy poloneza nie będzie (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.01.2021, 08:27
  • Anna Szewc
Tej zimy poloneza nie będzie (TYLKO W GAZECIE) Fot. Bogdan Nowak/Archiwum Piękne kreacje, fryzury i makijaże oraz oczywiście obowiązkowy, elegancki, dostojny polonez – tego tegoroczni maturzyści nie mają okazji doświadczyć.
Na długie miesiące musieli rozstać się ze szkołą i rówieśnikami. Muszą się też pożegnać z marzeniami o studniówce

Styczeń bez studniówek? Wydawać by się to mogło niemożliwe. A jednak... Epidemia koronawirusa wywróciła do góry nogami życie nas wszystkich, również tegorocznych maturzystów.

Urszula Łydzińska pochodzi z Majdanu Sopockiego, a mieszka teraz w Warszawie. Swoją studniówkę, jako ówczesna maturzystka LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim, miała w 2001 roku, w tym samym poszła też jako osoba zaproszona na taki bal z kolegą z "Ekonomika", w kolejnych latach jeszcze trzy razy bawiła się wraz ze znajomymi maturzystami. Najlepiej wspomina oczywiście własną imprezę.

– To były całe tygodnie przygotowań. Sami stroiliśmy salę w szkole, sami organizowaliśmy menu i zespół. Po prostu wyjątkowe, wspaniałe chwile – opowiada.

Więcej studniówkowych wspomnień naszych czytelników, a także opinie tegorocznych maturzystów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kiedy
Kiedy 06.02.2021, 11:20
Talon na Poloneza.
Wszystkie
Wszystkie 06.02.2021, 08:06
Polonezy na szrotach.
Miłośnik FSM
Miłośnik FSM 28.01.2021, 20:00
wiem że nie będzie bo letnie opony mam !!!!!!!!

Pozostałe