Kram z podróbkami na giełdzie

  • 25.01.2021, 13:06
  • ak
Kram z podróbkami na giełdzie Fot. KMP Zamość
Można się było ubrać od stóp do głów. Ale biznes zamknęła policja. Bo towar, którym 25-latka z Bułgarii handlowała w niedzielę (24 stycznia) na giełdzie w Mokrem był podrabiany.

Młoda handlarka miała w asortymencie mnóstwo odzieży z logo znanych marek. Problem w tym, że znaki towarowe na czapkach, rękawiczkach, kominach, skarpetkach, koszulkach, bluzach i spodniach były wykorzystane nielegalnie. Wszystkie te ciuchy, łącznie ok. 70 sztuk skonfiskowali zamojscy policjanci, którzy znaleźli towar kontrolując giełdę w Mokrem wspólnie z funkcjonariuszami celno-skarbowymi.

Cudzoziemka odpowie wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi. Grozi za to wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 2.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe