Po kłótni uciekła z domu. Bali się, że popełni samobójstwo

  • 21.01.2021, 11:25
  • ak
Po kłótni uciekła z domu. Bali się, że popełni samobójstwo Fot. policja.pl
Najbliżsi 48-letniej mieszkanki powiatu zamojskiego postawili na nogi policję, bo bali się, że kobieta targnie się na swoje życie. Na szczęście udało się ją w porę odnaleźć.

Był wtorek, 19 stycznia, gdy tuż przed godz. 15 dyżurny zamojskiej policji dostał telefon z informacją, że trzeba szybko znaleźć 48-letnią mieszkankę powiatu. Kobieta po kłótni z rodziną wybiegła z domu. Jej najbliżsi przypuszczali, że może sobie zrobić krzywdę. Niepokoili się o nią tym bardziej, że tego dnia było bardzo mroźno, a 48-latka wyszła bardzo lekko ubrana, w kapciach, bez czapki.

Poszukiwania ruszyły natychmiast. Zaangażowano do nich 50 funkcjonariuszy. Po godzinie na kobietę natrafili policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego, sprawdzając okolice domu 48-latki. 

– Przebywała w oddalonym od domu o kilkadziesiąt metrów budynku. Pomieszczenie gospodarcze, w którym przebywała było nieogrzewane. Na szczęście nic poważnego się jej nie stało, była jednak bardzo zziębnięta. Kobieta została przekazana pod opiekę lekarza – podsumowuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe