Tomaszów Lubelski: Upominki za świąteczne cacka

  • 21.01.2021, 12:39
  • ak
Tomaszów Lubelski: Upominki za świąteczne cacka Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
To był konkurs organizowany przez Muzeum Regionalne im. dra Janusza Petera oraz parafię pw. Św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim. Jego uczestnicy przygotowywali tradycyjne ozdoby świąteczne. Najlepsi odebrali już nagrody.

Jury nie miało łatwego zadania, wybierając najpiękniejsze prace, bo zgłoszono ich do konkursu ponad 100. Ostatecznie jednak przyznane zostały trzy nagrody oraz dwa wyróżnienia.

Pierwsze miejsce zajął Bartosz Machlarz, uczeń Szkoły Podstawowej w Lubyczy Kólewskiej. Druga była Laura Adamczuk z Tomaszowa Lubelskiego, a trzecia Oliwia z przedszkola w Łaszczowie. Laureaci wyróżnień to: Lena Frączek (SP nr 3 Tomaszów Lub.) oraz Filip Swatek (SP Lubycza Król.)

Upominki zostały trójce najlepszych wręczone w poniedziałek, 18 stycznia w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim przez starostę Henryka Karwana, a także posła Tomasza Zielińskiego, którzy byli honorowymi patronami konkursu, a także przez dyrektora muzeum Roberta Czyża i wicestarostę Jarosława Korzenia.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 26.01.2021, 21:11
Piękna promocja Pana posła przez kolegów.

Pozostałe