Tomaszów Lubelski: Miasto i gmina ramię w ramię

  • 20.01.2021, 12:39
  • ak
Tomaszów Lubelski: Miasto i gmina ramię w ramię Fot. UG Tomaszów Lubelski
Miejski Obszar Funkcjonalny staje się faktem. Formalnie przypieczętowano to w poniedziałek, gdy Marzena Czubaj Gancarz, wójt gminy Tomaszów Lubelski i Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego podpisali list intencyjny.

Dzięki temu samorządy będą teraz wspólnie starać się o środki zewnętrzne w ramach instrumentu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w perspektywie finansowej 2021-2027. 

Wspólnie też zdiagnozują potrzeby społeczne, a później wypracują i zrealizują projekty, dzięki którym uda się rozwiązać lokalne problemy, ale też przyczynić do rozwoju samorządów. 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe