Zamość: Szach mat i koniec ferii w MDK

  • 20.01.2021, 14:18
  • ak
Zamość: Szach mat i koniec ferii w MDK Fot. MDK Zamość
W czasie ferii brali udział w zajęciach, a na ich zakończenie spróbowali swoich sił w turnieju szachowym zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Zawody odbyły się oczywiście w reżimie sanitarnym, a rozegrano je systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Najlepszym zawodnikiem okazał się Miłosz Duda. Drugie miejsce zajął Wojciech Wojciechowski, a trzecie Miłosz Wawrykiewicz. Na zwycięzcę czekała statuetka. Medale i dyplomy za udział były dla wszystkich. Turniej zorganizował i sędziował Andrzej Czochra, nauczyciel gry w szachy w MDK.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe