Zamość: Zniknęła wierzbowa aleja (TYLKO W GAZECIE)

  • 21.01.2021, 08:00
  • Agnieszka Piela
Zamość: Zniknęła wierzbowa aleja (TYLKO W GAZECIE)
Jednych ta sprawa bulwersuje, inni chcieli by tak się stało. Majestatyczne wierzby płaczące przy Łabuńce zostały wycięte. W ich miejsce wiosną pojawią się nowe nasadzenia.

W sprawie wycinki wierzb znad Łabuńki odbieraliśmy wiele telefonów od zaniepokojonych mieszkańców miasta. Część z nich pytała komu one przeszkadzały, inni pytali dlaczego tak późno zostały wycięte. Ostatnie burze: ta z 2019 r., kiedy nikt nie poczuwał się do uprzątnięcia terenu i zwisających niebezpiecznie połamanych gałęzi (pisaliśmy o tym w nr. 35/2019) i ta z czerwca 2020 r. zdecydowały ostatecznie o losie ozdoby Bulwaru Loughborough przy Łabuńce.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wierzba  Wnuka
Wierzba Wnuka 21.01.2021, 18:30
Wyciąć park i zatrudnić kolejne osoby w ratusz .Wnuk jest dobry jako pilarz i taki z niego pożytek .
zdziwiony
zdziwiony 21.01.2021, 14:45
ale macie refleks, czemu dopiero teraz o tym piszecie? nie ma o czym pisac?

Pozostałe