Jarczów: Stypendia za pracowity rok (TYLKO W GAZECIE)

  • 21.01.2021, 07:00
  • wd
Jarczów: Stypendia za pracowity rok (TYLKO W GAZECIE)
Uczniowie klas 4-8 z gminy Jarczów po podsumowaniu roku szkolnego dostaną stypendia. Ale tylko ci, którzy na nie zasłużą. Wójt liczy, że takie "kieszonkowe" od gminy zmotywuje młodzież do nauki i udziału w konkursach.

Wójt Tomasz Tyrka i radni pod koniec ub. roku postanowili szczególnie zmotywować do nauki, a potem za nią nagrodzić zdolną młodzież z gminy. Tą nagrodą będzie jednorazowe stypendium, które na wniosek złożony przez rodzica ucznia albo dyrektora szkoły w Jarczowie zostanie przyznane przez komisję stypendialną i wójta.

 – Wnioski będzie można składać do 15 lipca, a po ich weryfikacji jeszcze na wakacjach uczniowie odbiorą stypendium naukowe lub artystyczno-sportowe – tłumaczy Barbara Kasner, kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Jarczowie.

Więcej przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe