Pięścią w oko – wyrok (TYLKO W GAZECIE)

  • 20.01.2021, 06:06
  • lew
Pięścią w oko – wyrok (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
Ofiara 43-letniego mieszkańca gm. Sitno nie widzi na lewe oko. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu sąd skazał Janusza W. na 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna dopuścił się tego czynu w warunkach recydywy.

W sierpniu 2019 r. w jednej z wiosek w gm. Sitno Janusz W. pił na opuszczonej posesji tanie wino razem z Wiesławem P. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się sprzeczka, podczas której Janusz W. uderzył pięścią w głowę swojego adwersarza. Wiesław P. stracił przytomność, a gdy się ocknął, postanowił wrócić do domu. Po drodze powiedział napotkanemu znajomemu od kogo dostał. Wezwano karetkę, która przewiozła pokrzywdzonego do zamojskiego szpitala „papieskiego”, a następnie Wiesław P. trafił do wyspecjalizowanej placówki klinicznej w Lublinie.

Więcej tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe