Najmłodsi wracają do szkół (TYLKO W GAZECIE)

  • 19.01.2021, 06:21
  • Anna Szewc
Najmłodsi wracają do szkół (TYLKO W GAZECIE) Natalka Mazurek tak bardzo ucieszyła się na wieść o powrocie do szkoły, że jeszcze w ferie przygotowała sobie plecak.
Dla ponad 10 tys. uczniów w naszym regionie skończyło się zdalne nauczanie.

Pewne niepokoje oczywiście są. Ale potrzeba powrotu do normalności jest zdecydowanie silniejsza. Jest sporo rygorów do spełnienia, jednak najmłodsi uczniowie szkół podstawowych w Polsce mogą już uczyć się w swoich klasach i na żywo, a nie przez ekran komputera spotkać z rówieśnikami i wychowawcami.

Poniedziałek, 18 stycznia po bardzo długiej przerwie był pierwszym dniem "normalnej" nauki dla ok. 3,3 tys. pierwszaków, blisko 3,7 tys. uczniów klas drugich oraz nieco ponad 3,5 tys. trzecioklasistów z podstawówek w pow. biłgorajskim, hrubieszowskim, tomaszowskim i zamojskim. Na ten dzień czekali uczniowie, ich rodzice, a także nauczyciele. 

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe