Byli z nakazem prokuratorskim (TYLKO W GAZECIE)

  • 19.01.2021, 06:06
  • Agnieszka Piela
Byli z nakazem prokuratorskim (TYLKO W GAZECIE) Łukasz Moskal przygotował baner dla funkcjonariuszy. Już wisi.
Zamojski przedsiębiorca, mimo obowiązujących obostrzeń otworzył lokal i nie zamierza go zamykać.

Od 6 stycznia otwarte jest Laser Factory Centrum Rozrywki. Codziennie przed drzwiami lokalu pojawiają się patrole policji. Dwa razy była kontrola sanepidu. W sobotę 16 stycznia rano funkcjonariusze stawili się z nakazem prokuratorskim.

Jak wygląda codzienne życie przedsiębiorcy, który sprzeciwił się obowiązującym obostrzeniom? Szczegóły tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 20.01.2021, 04:31
Czy faktycznie tenl obywatel może być przecsiebiorca jak nie umie współpracować z otoczeniem ja kiedyś też prowadził durzy biznes a sprawa zkniecia lokalu nie była dyskusyjna władze kazały ( PO i PSL)i musiałem to wykonać włącznie z karami z Urzedu Skarbowego pozdrawiam
int
int 24.01.2021, 15:09
to co towarzyszu wyrugować warchołów i kapitalistyczne świnie z socjalistycznej ojczyzny, a majątek rozparcelować między wiernych utrwalaczy władzy ludowej ?
Wsciekly Polak
Wsciekly Polak 19.01.2021, 21:04
Wielkie koroporacje bez pezeszkód działają i dodatkowo płacą znikome podatki w polsce, a nasi przedsiebiorcy ledwo wiaza koniec z koncem... powinnismy ***c te wszyskie mcdonaldy, kauflandy biedronki itp itd. Kto nie liczy sie z nami Polakami nie powinien liczyc na jakąkolwiek ulgę...
czytelnik
czytelnik 24.01.2021, 11:58
'Nie ma się co wściekać,wystarczy te "przybytki "omijać, "TANIE MIĘSO PSY JEDZĄ",więc zamiast kilograma taniej kiełbasy w niby tanim markecie kupuję pół kilograma droższej za takie same pieniądze w osiedlowym lub wiejskim sklepie,na zdrowie mi to wychodzi, bo nie przejadam się,a przy okazji mam satysfakcję że pomagam Naszym,bo dzięki Nim mogłem np.chodzić do bezpłatnej szkoły
Waldek
Waldek 19.01.2021, 21:25
Oczywiście pełna racja.
A zakupy znowu będziemy robić w snopach na szczebrzeskiej.
Hahhahahahaha
czytelnik
czytelnik 24.01.2021, 11:33
W SNOPIE mogę w spokoju zrobić zakupy,porozmawiać ze sprzedawcami,doradzą,może za jakiś towar zapłacę złotówkę drożej niż w tych "przybytkach szczęśliwości" to nic,ale wiem że za te kilka grosików z tej złotówki położą skrawek chodnika lub centymetr szosy ,ale tu u nas w Polsce.A ty nieszczęśliwcze drwij dalej,bo co ci pozostało,możesz tylko podziwiać jak się bawią za twoje pieniądze w wiadomych krajach
kolkr
kolkr 19.01.2021, 16:40
Zamknąć natychmiast SKANDAL I HAŃBA
Obserwator
Obserwator 19.01.2021, 08:41
Prokuratorzy chyba nie czytają Kroniki Tygodnia ,z opinii mogli by poznać kulisy wielu poważnych spraw .Ale jak ktoś zajmuje się drobnymi sprawami ,a wielcy oszuści wtedy mają się dobrze .Zapewne układy w Zamościu robią z nich święte krowy . Tak wygląda świat biznesu w Grodzie Hetmańskim .Proponuję zapoznać się poważnymi oszustami a nie osobą płacącą podatki na ten chory system polityczno -gospodarczy .

Pozostałe