"Jaka to melodia" dla stowarzyszenia "Krok za krokiem"

  • 18.01.2021, 09:55
  • ak
"Jaka to melodia" dla stowarzyszenia "Krok za krokiem"
14 tys. 110 złotych - taka kwota zasili konto zamojskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu, bo tyle wyniosła pula nagród w niedzielnym (17 stycznia) programie "Jaka to melodia" w TVP 1 z udziałem trzech znanych polskich wokalistek.

To był odcinek specjalny, w którym wzięły udział Anna Jurksztowicz, Urszula i Kasia Stankiewicz. Piosenkarki świetnie bawiły się odgadując tytuły piosenek, a za każdą pozytywną odpowiedź zdobywały pieniądze. W sumie na koncie triumfatorki uzbierała się całkiem pokaźna sumka. Wszystkie uczestniczki telewizyjnego show zdecydowały, że ponad 14 tys. złotych trafi do Zamościa, do stowarzyszenia "Krok za krokiem". Pieniądze, jak się dowiadujemy, zostaną przeznaczone na cele statutowe, w tym na najważniejszy: budowę II etapu kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego. W Rodzinnym Domu na ul. Kresowej 24 ma zamieszkać 28 dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe