Podziel się krwią. Mobilne zbiórki w terenie

  • 18.01.2021, 09:00
  • ak
Podziel się krwią. Mobilne zbiórki w terenie Fot. pixabay.com
Ambulans regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie rusza w teren. W tym tygodniu zaplanowano kilka terenowych akcji, a dwie z nich w powiecie biłgorajskim.

W czwartek, 21 stycznia ambulans RCKiK zaparkuje przy Studium Medycznym na ul. Kościuszki 127 w Biłgoraju. Rejestracja potencjalnych dawców potrwa w nim od godz. 8.30 do 12.

Z kolei w niedzielę, 24 stycznia krew będzie można oddać w Majdanie Starym (gm. Księżpol). Akcja przeprowadzona zostanie przy tamtejszym Zespole Szkół. Początek o godz. 9.30, a zakończenie przewidziano na 13.30.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe