Młodziczki Suchowiczteam najlepsze!

  • 17.01.2021, 14:33
  • ak
Młodziczki Suchowiczteam najlepsze! Fot. Suchowiczteam
Nie było na nie mocnych. Piłkarki z klubu Suchowiczteam działóającego w Wólce Panieńskiej triumfowały podczas Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa LZPN.

Impreza odbyła się wczoraj (sobota, 16 stycznia) w Świdniku. Nasze zawodniczki, podopieczne trenera Tomasza Poździka wygrywały kolejne mecze, pokonując Start Tomaszów Lubelski 3:0, Izabellę Puławy 4:0, Legion Grabów Szlachecki 2:0, Perełki Lublin 5:1. Żadnego spotkania nie przegrały, a zremisowały 1:1 jedynie z Górnikiem Łęczna.

Sukces jest tym większy, że w poprzednich latach dziewczęta z Suchowiczteam wielokrotnie stawały na podium tego prestiżowego turnieju, ale nigdy nie zdołały zająć pierwszego miejsca. Tym razem pokazały klasę.

Królową Strzelczyń całych zawodów została z 6 trafieniami Martyna Nowosad, wyróżnienie od organizatorów otrzymała również Wiktoria Poździk.

Ekipa młodziczek Suchowiczteam wystąpiła w Świdniku w składzie: Karolina Żebura, Martyna Nowosad, Wiktoria Poździk, Zuzanna Bednarska, Oliwia Bzówka, Maja Koza, Gabriela Bubiłek, Alicja Krępińska, Natalia Tymura, Rozalia Bergiel.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe