Zamość: Zdobędą indeksy na AGH?

  • 18.01.2021, 07:06
  • ak
Zamość: Zdobędą indeksy na AGH? Fot. Wikimedia Commons
Aż 14 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu zakwalifikowało się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki i fizyki.

O indeksy na krakowską uczelnię powalczą matematycy: Mateusz Janowski, Krystian Sereda, Agata Czuk, Zuzanna Rzeszutek, Norbert Szewczak, Marcin Galewski, Adam Sobczuk, Adrian Żerebiec z klasy III a, a także Julia Król i Filip Wosiura z klasy III b.

W drugim etapie olimpiady z fizyki wezmą udział: Agata Czuk, Karol Pieczykolan, Szymon Półtorak i Adrian Żerebiec z klasy III a.

Laureaci tego prestiżowego konkursu przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Drugi etap odbędzie się pod koniec lutego. Trzymamy kciuki za licealistów z Zamościa.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe