Szczebrzeszyn: Góra sprzętu dla szkoły

  • 18.01.2021, 06:03
  • ak
Szczebrzeszyn: Góra sprzętu dla szkoły
To się nazywa prezent. Zespół Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie otrzymał aż 100 zestawów multimedialnych.

Do szkoły trafiły tablety, a do każdego z nich dołączone jest etui, klawiatura, rysik. Urządzenia mogą obsługiwać mobilną sieć internetową. Znalazły się w placówce w Szczebrzeszynie dzięki jej udziałowi w programie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), którego celem jest zapewnienie szkole dostępu do szybkiego Internetu. Sprzęt przekazało za pośrednictwem NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy) Ministerstwo Edukacji i Nauki.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe